Konzultant HR, Praha

18. 05. 2018

Pro naši pobočku v Praze hledáme kolegyni/kolegu do týmu konzultantů HR, kteří zajišťují konzultace a implementace HR aplikací včetně aplikací pro evidenci docházky, plánování směn a výkonů.

Poohlížíte se po nové práci? Orientujete se ve mzdové a personální problematice, máte logické myšlení a rád(a) pracujete v týmu?
Hledáme posilu na pozici konzultanta HR aplikací s VŠ vzděláním. Zkušenosti s vývojem SW produktů a praktickou zkušenost z oblasti HR vítáme.

DETAIL

Aplikační programátor/ka (pracoviště Brno nebo Hodonín)

07. 05. 2018

Baví Vás počítače? Hledáte změnu a příležitost? Nevadí Vám učit se nové věci? Rádi byste pracovali pro českou firmu? Pokud odpovíte na tyto otázky „ano“, tak hledáme nejspíš Vás! Hledáme kolegu či kolegyni, který rozšíří naše řady programátorů. Šikovné absolventy zaškolíme, zkušené profesionály oceníme.

Obecný popis pozice

  • Programování a spolupráce na vývoji aplikací IS Vema a jejich doplňků.

Náplň práce

  • programování aplikací z oblasti řízení lidských zdrojů na základě dodané analýzy,
  • programování zakázkových aplikací dle specifikací zákazníka,
  • programování webových aplikací.
DETAIL

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Analytik HR aplikací

12. 04. 2018

Poohlížíte se po novém zaměstnání? Orientujete se ve mzdové a personální problematice, máte logické myšlení a jste týmový hráč? Pak hledáme právě Vás. Posilu na pozici analytika HR aplikací s VŠ vzděláním. Zkušenosti s vývojem SW produktů a praktickou zkušenost se zpracováním mezd vítáme.

DETAIL