Aplikační programátor/ka (pracoviště Brno nebo Hodonín)

11. 11. 2016

Baví Vás počítače? Hledáte změnu a příležitost? Nevadí Vám učit se nové věci? Rádi byste pracovali pro českou firmu? Pokud odpovíte na tyto otázky „ano“, tak hledáme nejspíš Vás! Hledáme kolegu či kolegyni, který rozšíří naše řady programátorů. Šikovné absolventy zaškolíme, zkušené profesionály oceníme.

Obecný popis pozice

Programování a spolupráce na vývoji aplikací IS Vema a jejich doplňků.

Náplň práce

  • programování aplikací z oblasti řízení lidských zdrojů na základě dodané analýzy
  • programování zakázkových aplikací dle specifikací zákazníka
  • programování webových aplikací

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru IT (vhodné i pro šikovné absolventy)
  • znalost jazyka C++
  • znalost práce s MS Windows
  • vítána znalost XML/XSL, XHTML, Microsoft Visual basic, JavaScript, Python
    a ostatních moderních nástrojů
  • orientace v oblasti relačních databází

Osobní předpoklady

  • smysl pro práci v týmu
  • schopnost učit se nové věci

Nabízíme

  • Stabilitu zavedené české firmy od roku 1990, lídra v informačních systémech pro HR
  • Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace
  • Osobní a profesní růst, podpora vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní pracovní nástroje a technologické zázemí
  • Celkem 28 různých zaměstnaneckých výhod a benefitů, například:

    • Příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti zdarma
    • Příspěvky na jazykové vzdělání, příspěvek na internetové připojení
    • Firemní mobilní tarif s hovory a daty zdarma i pro soukromé účely
    • Firemní notebook a licence Office 365 i pro další soukromá zařízení
    • Firemní posilovna, tenisový a volejbalový kurt, zájezdy na hory a na kola do Rakouska
    • Vitamíny a očkování proti chřipce
    • Sickday a týden dovolené navíc
    • Pružná pracovní doba, možnost práce z domu, možnost čerpání náhradního volna
    • Dárkový poukaz k narozeninám, peněžní dar k životním jubileím
    • Zaměstnanecké půjčky se zvýhodněnou úrokovou sazbou
  • Odpovídající mzdové podmínky (dle zkušeností a pracovního výkonu)

Termín nástupu

možný ihned, nebo dohodou

Informace o pozici

  • místo pracoviště: Brno, Hodonín
  • typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
  • typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • benefity: možnost pružné pracovní doby, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno (sickday), firemní akce

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím strukturovaný profesní životopis doplněný o krátký motivační dopis na e-mailovou adresu personal@vema.cz s uvedením pozice v předmětu e-mailu.

K odpovědi připojte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Zasláním odpovědi na tento inzerát dávám v souladu s ustanovením Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, společnosti Vema, a. s., IČ 26226511, souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro personální účely společnosti v rozsahu dat uvedených v mé odpovědi včetně všech příloh.

Údaje jsou náležitě chráněny ve smyslu § 13 tohoto zákona. Souhlas je platný až do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.