Obchodník (pracoviště Brno)

22. 03. 2016

Obecný popis pozice

V současné době posilujeme obchodní aktivity v oblasti prodeje aplikací a služeb společnosti Vema a vypisujeme výběrové řízení na pozici Obchodník.

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • tvorba nabídek a jejich prezentace
  • realizace obchodních jednání
  • zodpovědnost za nastavení obchodních podmínek se zákazníky
  • koordinace aktivit a spolupráce s oddělením služeb
  • rozvoj a budování obchodních vztahů se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ, SŠ s maturitou
  • zkušenosti s obchodem minimálně 3 roky
  • znalost prostředí personalistiky a HR výhodou
  • uživatelské znalosti práce s PC (Microsoft Word, Excel, internet)
  • aktivní řidič (řidičský průkaz skupiny B)
  • angličtina na komunikativní úrovni výhodou

Osobnostní předpoklady

  • komunikační dovednosti
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • organizační schopnosti
  • pečlivost, samostatnost a odpovědnost
  • flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme

  • Stabilitu zavedené české firmy od roku 1990, lídra v informačních systémech pro HR
  • Zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace
  • Osobní a profesní růst, podpora vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí, moderní pracovní nástroje a technologické zázemí
  • Celkem 28 různých zaměstnaneckých výhod a benefitů, například:

    • Příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti zdarma
    • Příspěvky na jazykové vzdělání, příspěvek na internetové připojení
    • Firemní mobilní tarif s hovory a daty zdarma i pro soukromé účely
    • Firemní notebook a licence Office 365 i pro další soukromá zařízení
    • Firemní posilovna, tenisový a volejbalový kurt, zájezdy na hory a na kola do Rakouska
    • Vitamíny a očkování proti chřipce
    • Sickday a týden dovolené navíc
    • Pružná pracovní doba, možnost práce z domu, možnost čerpání náhradního volna
    • Dárkový poukaz k narozeninám, peněžní dar k životním jubileím
    • Zaměstnanecké půjčky se zvýhodněnou úrokovou sazbou
  • Odpovídající mzdové podmínky (dle zkušeností a pracovního výkonu)

Termín nástupu

  • ihned / dle dohody

Informace o pozici

  • typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
  • typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • místo pracoviště: Brno
  • benefity: možnost pružné pracovní doby, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno (sickday), firemní akce

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám strukturovaný profesní životopis doplněný o krátký motivační dopis na e-mailovou adresu personal@vema.cz s uvedením pozice v předmětu e-mailu.

K odpovědi připojte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Zasláním odpovědi na tento inzerát dávám v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, společnosti Vema, a. s., IČ 26226511, souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro personální účely společnosti v rozsahu uvedeném v mé odpovědi, včetně všech příloh.

Údaje jsou náležitě chráněny ve smyslu § 13 tohoto zákona. Souhlas je platný až do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.