Programátor systémového jádra

02. 10. 2017

Baví Vás počítače? Hledáte příležitost? Nevadí Vám učit se nové věci? Rádi byste pracovali pro českou firmu? Pokud odpovíte na tyto otázky „ano“, tak hledáme nejspíš Vás!

Hledáme kolegu či kolegyni, který rozšíří naše řady vývojových programátorů. Šikovné absolventy zaškolíme, zkušené profesionály oceníme.

Náplň práce

  • programování a vývoj systémových aplikací Vema, podpůrných serverových komponent a databázového jádra,
  • programování zakázkových aplikací dle specifikací zákazníka,
  • programování webových aplikací.

Požadujeme

  • velmi dobrá znalost jazyka C/C++ a objektového programování,
  • alespoň základní znalosti v programování paralelních procesů,
  • znalost práce s MS Windows,
  • vítána je znalost jazyka Python, XML/XSL, C# a ostatních moderních nástrojů,
  • orientace v oblasti relačních databází.

Osobní předpoklady:

  • důslednost a odpovědnost, pracovní nasazení,
  • schopnost analyzovat problémy a navrhovat vlastní řešení,
  • schopnost spolupracovat v menším týmu,
  • schopnost učit se nové věci.

Nabízíme

  • stabilitu zavedené firmy,
  • zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace,
  • osobní a profesní růst, podpora vzdělávání,
  • příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody (příspěvky na stravování, jazykové vzdělání, sport),
  • odpovídající mzdové podmínky (dle pracovního výkonu),
  • typ pracovního poměru: práce na plný úvazek,
  • typ smluvního vztahu: pracovní smlouva,
  • benefity: 26 druhů benefitů, např. možnost pružné pracovní doby, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, práce z domu 1 den v týdnu, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno (sickday), firemní akce.

Informace o pozici:

Nástup je možný ihned nebo po dohodě

Když potřebujete odpovědět na Vaše otázky, pošlete nám je na personal@vema.cz a odpoví Vám příslušný kolega.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím strukturovaný profesní životopis doplněný o krátký motivační dopis na e-mailovou adresu personal@vema.cz s uvedením pozice v předmětu e-mailu.

K odpovědi připojte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Zasláním odpovědi na tento inzerát dávám v souladu s ustanovením Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění společnosti Vema, a. s., IČ 26226511, souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro personální účely společnosti v rozsahu dat uvedených v mé odpovědi včetně všech příloh.

Údaje jsou náležitě chráněny ve smyslu §13 tohoto zákona. Souhlas je platný až do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany. Těšíme se na kontakt s Vámi.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.