V4 Cloud

Všechny aplikace Vema je možné využívat vzdáleně přes internet jako službu Vema V4 Cloud. Služba je vhodná pro všechny typy uživatelů a je nabízena za velmi výhodných cenových podmínek, které ji činí široce dostupnou.
Společnost Vema disponuje potřebným technologickým, odborným i investičním potenciálem pro bezpečné a kvalitní poskytování této nejmodernější a velmi perspektivní formy užívání aplikací.
Cloud jsme začali provozovat již od roku 2005 a stali jsme se tak prvními na českém a slovenském trhu podnikových informačních systémů.
Na poskytování informačních systémů jako službu jsme získali CERTIFIKÁTY IQNet a CQS.

Princip Vema V4 Cloud

Princip Vema V4 Cloud je velmi jednoduchý – uživatel přistupuje k aplikacím Vema vzdáleně přes internet. Na jeho počítači je nainstalován pouze jednoduchý a nenáročný tenký klient. V tomto modelu uživatel nemusí vlastnit licenci užívaných aplikací – pouze si pronajímá jejich funkcionalitu – a aniž by se musel o cokoliv starat, může se plně soustředit na svou vlastní práci.

Výhody Vema V4 Cloud

  • přenesení nutnosti péče o data a provoz aplikací z uživatele na poskytovatele služby
  • uživateli odpadá i nutnost instalací nových verzí či aktualizací. Aplikace jsou nainstalovány (stejně tak jako uživatelská data) na serverech v chráněném datovém centru na optické datové páteři. Vema, a. s. zajišťuje jejich nepřetržitý provoz
  • uživatel získává pro svá cenná data vyspělé archivační mechanismy, ochranu proti virům i cizím útokům
  • uživatel získává smluvní garanci dostupnosti služby v běžné pracovní době
  • a navíc získá ještě velmi efektivní služby – pokud s tím uživatel souhlasí, může konzultant kdykoliv operativně přistoupit k datům uživatele a pomoci mu okamžitě vyřešit problém
  • podstatnou výhodou je i to, že tenký klient je naprosto shodný s běžně používaným lokálním grafickým klientem aplikací Vema a uživatel prakticky nemá možnost zjistit, zda pracuje lokálně či využívá V4 Cloud. Není tedy potřeba se učit nic speciálního!
  • součástí řešení je standardně webový portál, který může být přístupný všem zaměstnancům
  • noví uživatelé jistě ocení snazší a rychlejší implementaci aplikací a nepochybně uvítají i fakt, že není potřeba kupovat licence aplikací

Zřízení Vema V4 Cloud

Zřízení služby je možné dvěma způsoby:

  • vše na serverové straně zdarma zařídíme my, Vy hradíte pouze vystavení dohodnutého počtu certifikátů včetně USB nosičů (nejméně dva). Přes internet si stáhnete balíček, který si sami nainstalujete;
  • můžete si objednat i kompletní službu instalace u Vás. V ceně zřízení služby je vystavení dohodnutého počtu certifikátů včetně USB nosičů (nejméně dva), dále instalace na dohodnutý počet počítačů, krátké zaškolení přihlašování ke službě a cestovní náklady.

Napište nám

Chcete se zeptat na další informace o nabízených službách nebo jiných produktech?
Neváhejte nás kontaktovat.

*
*
*
*
*
*
*