MENU Zavřít

O nás

Vznikli jsme spojením předních IT firem rozprostřených po sedmi evropských zemích. Můžeme proto nabídnout bohaté zkušenosti a dostatečné kapacity pro zlepšení vašeho IT.

Šetříme lidem čas, zvyšujeme firemní kapacity a zjednodušujeme procesy. Vyvíjíme software, který pomáhá živnostníkům, firmám, korporacím a veřejným institucím. Malí i velcí díky nám pak zvládají lépe povinnosti spojené s legislativou a každodenní pracovní agendou.

O divizi Mzdové a personální systémy

Více než 30 let se věnujeme vývoji mzdového a personálního systému Vema. Specializace a detailní znalost problematiky, nasbírané více jak stovkou odborníků, umožňují vytvářet řešení, která se pro tisíce zákazníků staly nepostradatelnými.

Naši zákazníci dlouhodobě oceňují rychlou reakci na změny v legislativě a jejich okamžité zapracování do našich aplikací.

 

Stejně tak si vaší komplexnosti našeho systému, který co do rozsahu funkčnosti umí pokrýt úplnou šíři personálních procesů většiny subjektů.

Nabízíme také doplňkové produkty a služby, jako je provoz mzdového a personálního systému v cloudu, služba externího zpracování (outsourcingu) mezd, elektronický docházkový systém nebo ekonomický informační systém pro příspěvkové, rozpočtové a neziskové organizace.

Úspěšná spolupráce musí být vždy postavena na otevřené komunikaci se zákazníkem. Zásadní je pro nás respekt k individualitě zákazníka a vstřícnost při řešení nejasností. Nesmíříme se s ničím, co by zavánělo průměrností. Uvažujeme koncepčně. Vyvíjíme nové technologie, které vám dodají náskok před konkurencí.

Seyfor v číslech

2,2 milardy

obratu

1200

motivovaných zaměstnanců

250 tisíc +

spokojených zákazníků

312 tisíc +

odpracovaných člověkodnů v roce

673 208

mezd měsíčně zpracovaných systémem Vema

1990

Vznik VEMA počítače
a projektování spol. s. r. o.

1995

Založení dceřiné společnosti
VEMA Computers & Systems, s. r. o.

2000

Vznik Vema a.s. (sloučení VEMA počítače a projektování spol. s r. o. a VEMA Computers & Systems, s. r. o.)

2014

Vema součástí holdingu Solitea, a. s. V roce 2014 přichází zásadní milník. Racionální krok, který spojuje nejúspěšnější vývojářské firmy. Vzniká skupina Solitea. Její název vychází z latinského pojmu „solutio“ a přesně to naše firma znamená - řešení.

2019

Třicetileté zkušenosti s vývojem IT jsou obrovskou výhodou. Ale je třeba se vždy dívat dopředu. Nabídku podnikových, personálních, ekonomických a informačních systémů rozšiřujeme o progresivní technologie využívající datovou analytiku a inteligentní aplik

Informace pro uživatele mobilní aplikace Výplatní lístek najdete zde.

Informace pro uživatele mobilní aplikace Docházka najdete zde.

Nepropásněte příležitost
dozvědět se, co se u nás děje.

Systém Vema vám přináší Seyfor