Skrýt menu
Skrýt formulář

Fakturace a platby

Více

Tato aplikace slouží ke zpracování dokladů souvisejících s dodavatelsko-odběratelskými vztahy, a to jak v tuzemské, tak i v zahraniční měně, včetně výkazů Intrastat a Souhrnného hlášení. Pořizování fakturačních dokladů je zjednodušeno zadáváním dle vzorů nebo kopírováním a úpravou již zadaných dokladů. Doklady jsou účtovány či odúčtovány online. Aplikaci Fakturace kompletně zpracovává zálohové faktury, daňové doklady k platbě a vyúčtovací faktury.

Ke komfortu zpracování přispívá automatické vytváření vzájemných zápočtů, systém postoupení pohledávek, evidence zádržného nebo komplexní zpracování opravných položek k pohledávkám včetně jejich odpisů a rušení. Fakturace zpracovává DPH plně automaticky, a to včetně režimu přenesené daňové povinnosti a ručení za DPH s kontrolou spolehlivosti partnerů.

Systém periodických faktur umožňuje pravidelné, automatické úhrady na základě platebního nebo splátkového kalendáře. Platby jsou k fakturačním dokladům párovány automaticky. Velmi důsledně je vyřešeno upomínání a penalizaci faktur.

Aplikace pracuje s elektronickou fakturou ve formátu ISDOC a umožňuje přímo komunikovat s datovými schránkami.

Máte dotaz k nabídce produktů či služeb?

Chcete se zeptat na další informace o nabízené službě nebo produktech?
Neváhejte nás kontaktovat, velice rádi Vám pomůžeme.

Nebo volejte, rádi vám odpovíme na vaše dotazy: +420 530 500 500

Copyright 2020 Solitea, a.s.