Integrace se systémy 3. stran

IS Vema je navržený tak, aby usnadnil komunikaci se systémy třetích stran prostřednictvím standardních vstupů a výstupů

Mezi obecná řešení patří ODBC driver a vstupy a výstupy ve formátu CSV souborů. Speciální podporu představuje soubor pro vstup dávkových měsíčních změn, který využívají například docházkové moduly třetích stran. Podobně externí systémy pro plánování směn využívají standardního rozhraní pro import úprav rozvrhu. Existují i rozsáhlé zakázkové moduly pro importy dat z jiných systémů, jako je například import personálních údajů ze SAP do Mezd Vema.

Na straně exportů nabízíme moduly, jež generují z programu Mzdy výstup zaúčtování mezd do různých informačních systémů, bankovní moduly pro různé varianty elektronického bankovnictví. Samozřejmostí je komunikace se systémy státních institucí, jako jsou OSSZ, zdravotní pojišťovny, Registr zdravotnických pracovníků, výstupy pro ISP a ISPV, Centrálním systémem účetních informací státu (Státní pokladna) a Registrem smluv. Rovněž jsme připraveni komunikovat se spisovými službami třetích stran.

Napište si o cenovou nabídku

Beata Dusilová

Obchodní manažer

info@vema.cz
+420 530 500 000

Zákazická linka
vema@vema.cz
+420 530 500 500

Seyfor, a. s.
Okružní 871/3a
638 00 Brno
Česká republika

IČ: 01572377
DIČ: CZ01572377

Spisová značka B 7072 vedená u Krajského soudu v Brně

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služby Google.

Nepropásněte příležitost
dozvědět se, co se u nás děje.

© Copyright 2024 Seyfor, a. s.