Skrýt menu
Skrýt formulář

Konference ISSS 2017

Více
Partnerské akce
10. 4. 2017

Jak na e-government? O tom diskutovali účastníci konference ISSS, kde se představila i Vema

Personální systémy pro města a obce, využití dotací na rozšíření nebo změnu informačních systémů a novinkový Mobilní výplatní lístek. Nejen to s vámi mohli probrat zástupci společnosti Vema na 20. ročníku konference ISSS v Hradci Králové, kterou navštívilo přes 2 tisíce účastníků.

S modrými parukami byli zástupci Vemy na konferenci nepřehlédnutelní.
S modrými parukami byli zástupci Vemy na konferenci nepřehlédnutelní.

V pondělí a úterý 3. a 4. dubna vítal tým Vemy návštěvníky konference u stánku číslo 19 v Kongresovém centru Aldis.

S účastníky akce hovořili zástupci společnosti o tom, jaké problémy řeší a s čím by jim Vema mohla pomoci. Také jim poradili, jak mohou získat dotace na nové podnikové systémy.

Se stávajícími zákazníky mluvili lidé z týmu Vemy například o novinkách v produktech a výhodách propojení různých systémů Vemy. Tradičně měli návštěvníci stánku zájem také o téma docházkových systémů.

“Jsme rádi, že se lidé k našemu stánku pravidelně každoročně vrací a zajímají se, co je nového,” řekl Libor Procházka, který Vemu na konferenci zastupoval.

Kromě odborných debat nechyběla ani soutěž

Aby si návštěvníci zpříjemnili volný čas, připravil pro ně tým Vemy magnetický terč a šipky. Hráči soutěžili ve hře nazvané Trefa do modrého a pokud se trefili do terče, postoupili do slosování o ceny. Mohli získat například:

 • mobilní telefon,
 • karafu na víno a sklenice,
 • grilovací soupravu.

Soutěže se zúčastnilo 120 lidí. V úterý v 11 hodin vylosoval tým Vemy výherce všech cen.

Návštěvníci poznali zástupce Vemy už zdálky nejen díky logům a designu stánku, ale také díky parukám ve firemní modré barvě. Hosté ochutnali i modrý likér Curaçao.

“Potěšilo nás, že se lidem doplňkové aktivity líbily. Říkali, že jsme jediný stánek, kde se něco děje,” doplnil Libor Procházka.

Návštěvníci konference v soutěži vyhráli třeba mobilní telefon nebo soupravu na grilování. 

Návštěvníci konference v soutěži vyhráli třeba
mobilní telefon nebo soupravu na grilování.
 

Konference se zúčastnil i premiér a ministr financí

Konference ISSS se zaměřuje na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a zavádění informačních technologií ve společnosti. Patří k největším konferencím ve střední a východní Evropě, které se zabývají informačními technologiemi.

Na konferenci se setkali politici a šéfové státních úřadů se stovkami zástupců měst a obcí, krajských či městských úřadů, odborníky na informatizaci veřejné správy i manažery dodavatelských firem.

Letošní ročník konference zaštítilo několik politiků a organizací:

 • premiér Bohuslav Sobotka,
 • vicepremiér Pavel Bělobrádek,
 • ministr vnitra Milan Chovanec,
 • ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová,
 • místopředseda Poslanecké sněmovny Jan Bartošek,
 • Asociace krajů ČR v čele s předsedkyní Janou Vildumetzovou,
 • hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Premiér Bohuslav Sobotka zahájil pondělní program. Ve stejném bloku vystoupili i další řečníci - poslanci Věra Kovářová a Ivan Pilný, hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a prezident ICT Unie Zdeněk Zajíček.

Dopoledne na ISSS hovořilo i několik dalších členů vlády včetně místopředsedů Andreje Babiše a Pavla Bělobrádka či nového ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka. Ani letos nechybělo na konferenci hodnocení rozvoje e-governmentu z pohledu Ministerstva vnitra v Malém sále kongresového centra.

Kde se s Vemou potkáte příště
Už teď se Vema připravuje na další setkání se zákazníky i zájemci o HR a další oblasti. Zástupci společnosti budou rádi, když za nimi přijdete:

 • května 2017 na HR Meeting v Praze
 • a 12. června 2017 na konferenci Pracovní právo v Praze.

 

Copyright 2020 Solitea, a.s.