Skrýt menu
Skrýt formulář

Malé ohlédnutí za konferencí HR Meeting 2018

Více
Partnerské akce
7. 6. 2018

V úterý 29. května 2018 jsme se jako jeden z partnerů zúčastnili již 9. ročníku konference HR Meeting v Praze, která je věnována nejnovějším trendům v řízení lidí a firem.

Konference si stále drží svou vysokou úroveň, ať již volbou přednášejících, tak i volbou místa konání. Tentokrát se konala v prostorách kulturního centra La Fabrika v Praze – Holešovicích.
Na konferenci vystoupili HR manažeři, majitelé firem, šéfové inovačních útvarů i konzultanti. Z bohatého a zajímavého programu lze těžko vybrat, co bylo nejlepší. Zmíníme zde alespoň několik zajímavých myšlenek.

Podle Martina Paličky, předsedy představenstva Etnetera, je zásadní zaměstnance nedemotivovat a nastavit minimum pravidel, ale důsledně tyto pravidla dodržovat. Stanislav Gálik z Aures Holdings zase doporučuje nabírat „delivery team“ a ne „creative team“. Současně dodává že „béčkoví“ lidé stavějí „céčkové“ týmy. Důležité je naslouchat a ptát se a „nakupovat“ klíčové lidi ve firmě.
S pěknými myšlenkami vystoupila produktová ředitelka Petra Vaškových z Kiwi.com: „Dát se dohromady je začátek, zůstat spolu je pokrok a společně pracovat je úspěch.“ Dále pokračovala: „Milujeme, co děláme a děláme co milujeme; respektujeme se, věříme si; pracujeme jako tým; každý jsme jiný, a tak se nám to líbí“. Svoji působivou prezentaci uzavřela slovy: „Experimentujeme, selháváme, učíme se…“

Nezvyklým zpestřením konference bylo vystoupení mladé sprejerky Sany, která se věnuje graffity a street artu, tuto subkulturu propojuje s komercí a dle svých slov je známá více v Americe než u nás.

Několik následujících fotografií přibližuje atmosféru konference.

Copyright 2020 Solitea, a.s.