Propojení s personálním systémem Vema

Zaúčtování mezd v modulu Účetnictví provedete elektronicky importem vygenerovaného přenosového souboru z Mezd, nebo ručním zadáním údajů z výstupní sestavy. Kromě produktu Vema Ekos se vytvoří automatizovaná vazba i na některé účetní systémy jiných dodavatelů. Míra podrobnosti zaúčtování záleží pouze na vašem nastavení. Standardně se jednotlivé druhy/složky mezd účtují podle organizační struktury organizace na jednotlivá pracoviště. Pokud se vyskytne potřeba rozdělit jednotlivé druhy mezd na více účtů, slouží k tomu kategorie činnost. Zaúčtování můžete provádět též na jednotlivé zaměstnance nebo sledovat mzdové náklady na realizované zakázky.

Při účtování mzdových nákladů můžete v aplikaci rozlišovat různé finanční zdroje. Pro potřeby víceokruhového účtování, například daňového a manažerského účetnictví (vnitropodnikového), lze pro jeden typ nákladů zadat až devět možných kombinací. Jeden typ nákladů je možné rovněž účtovat v jedné sumě na rozvahové pracoviště i rozděleně na jednotlivá nákladová pracoviště/organizační jednotky. Aplikace dovoluje zaúčtovat mzdy po vyplacení záloh a po vyúčtování. V mzdovém systému si nastavíte, jak má zaúčtování probíhat.

Napište si o cenovou nabídku

Beata Dusilová

Obchodní manažer

info@vema.cz
+420 530 500 000

Zákazická linka
vema@vema.cz
+420 530 500 500

Seyfor, a. s.
Okružní 871/3a
638 00 Brno
Česká republika

IČ: 01572377
DIČ: CZ01572377

Spisová značka B 7072 vedená u Krajského soudu v Brně

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služby Google.

Podpora pro současné zákazníky

Můžete se na nás spolehnout i po implementaci systému.
Jsme připraveni na vše, co přijde, a rádi vám pomůžeme
systém přizpůsobit vašim nově vznikajícím potřebám.

Nepropásněte příležitost
dozvědět se, co se u nás děje.

© Copyright 2023 Seyfor, a. s.