Reference - podnikatelé

Pomohli jsme mnoha klientům z ČR a Slovenska.
Podívejte se, se kterými společnostmi jsme již spolupracovali.
Budete mezi nimi i vy?

Filtrovat
Podnikatelé

„Velmi kladně hodnotíme připravenost Vemy na legislativní změny. Vždy se můžeme spolehnout na správnost výpočtu. Pro mě osobně je obrovským přínosem možnost zasílat hlášení na ZP a SSZ přímo z programu, což výrazně urychluje práci a zvyšuje komfortnost tohoto softwaru.“

Bc. Marie Krejčí mzdová účetní

Více
Podnikatelé

"Systém Vema používáme již mnoho let, práce s ním je jednoduchá, jakékoliv změny v legislativě jsou hned zapracovány do programu, perfektní výstupy pro kontroly (OSSZ apod.), rychlý servis při problémech."

Blanka Holečková účetní

Více
Podnikatelé

"V prostředí Vemy se pohybuji již od poloviny 90. let. Po celou dobu se Vema drží platných zákonů, nemáme problémy s korektním výpočtem mezd, odvodem pojištění ani daní."

Petr Zábraha vedoucí odboru PaM

Více
Podnikatelé

„Nasazením řešení Vema jsme získali příležitost zavést standardní postupy a výrazně snížit pracnost procesů zpracování mezd a personalistiky.”

Ing. Jan Albrecht finanční ředitel

Více
Podnikatelé

„Vema je pro nás již bezmála deset let synonymem spolehlivého vozu střední třídy s docela hospodárným provozem."

Tomáš Kvasil HR konzultant

Více
Podnikatelé

„Velkou přidanou hodnotu spatřujeme v tom, že zaměstnanci i manažeři mají možnost přistupovat k personálním datům prostřednictvím portálu."

Ing. Tomáš Kroupa, Ph.D. vedoucí odboru personálního

Více
Podnikatelé

„Systém Vema využívá naše společnost již od počátku 90. let. Pro Vemu nebyl problém ani připravit přenos dat z modulu Mzdy do Business intelligence, kde jsou data efektivním způsobem zpracovatelná."

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.

Více
Podnikatelé

"Znám i jiné programy, ale z nich je Vema pro zpracování mzdového účetnictví a personalistiky nejlepší. Pracuji v ní už více jak šestnáct let."

Jana Exnerová účetní

Více
Podnikatelé

"ČSOB a. s. sa aj cez personálny a mzdový systém Vema snaží budovať moderné Ľudské zdroje (HR). Využívaním škály modulov Vemy zefektívňujeme HR procesy."

Mgr. Mária Majerčáková Špecialista odmeňovania a benefitov

Více
Podnikatelé

"Sme malá organizácia, takže nie všetko je u nás využívané, nie všetko sa vyskytuje pri každomesačnom spracovaní, ale to čo potrebujem k svojej práci pri spracovaní miezd je v poriadku."

Alica Frečková mzdová účtovníčka

Více

Nepropásněte příležitost
dozvědět se, co se u nás děje.

© Copyright 2024 Seyfor, a. s.