Skrýt menu
Skrýt formulář

Reference

Pomohli jsme mnoha klientům z ČR a Slovenska.
Podívejte se, se kterými společnostmi jsme již spolupracovali.
Budete mezi nimi i vy?

Více
Filtrovat
Podnikatelé

„Nasazením řešení Vema jsme získali příležitost zavést standardní postupy a výrazně snížit pracnost procesů zpracování mezd a personalistiky.”

Ing. Jan Albrecht finanční ředitel

Více
Zdravotnictví

Personální informační systém Vema používají všechny nemocnice i další dceřiné společnosti skupiny AGEL. Celkem 23 organizací a zhruba 8000 zaměstnanců má systém k dispozici jako službu v cloudu.

AGEL, a. s.

Více
Podnikatelé

„Vema je pro nás již bezmála deset let synonymem spolehlivého vozu střední třídy s docela hospodárným provozem."

Tomáš Kvasil HR konzultant

Více
Školství

Vysoká škola s 1100 zaměstnanci je zákazníkem společnosti Vema, a. s. od devadesátých let. Využívá celý ERP systém Vema včetně ekonomických aplikací.

Technická univerzita v Liberci

Více
Státní správa

Město Ostrava využívá aplikace Vema už od roku 1996. Od roku 2010 je systém z jednotlivých městských obvodů centralizovaný ve společném datovém centru.

Město Ostrava

Více
Státní správa

Významná část rezortu financí využívá informační systém Vema už od devadesátých let. Kromě prakticky všech standardních aplikací má tento úřad k dispozici i mnoho produktů vyvinutých na míru.

Ministerstvo financí ČR

Více
Zdravotnictví

Fakultní nemocnice Motol používá aplikace Vema od roku 2009. Využívá prakticky celý personální systém Vema včetně portálu. Ten slouží všem zaměstnancům, jichž je přes 5000.

Fakultní nemocnice Motol

Více
Podnikatelé

„Velkou přidanou hodnotu spatřujeme v tom, že zaměstnanci i manažeři mají možnost přistupovat k personálním datům prostřednictvím portálu."

Ing. Tomáš Kroupa, Ph.D. vedoucí odboru personálního

Více
Státní správa

„V současné době používáme Vemu v rozsahu HR a městská policie, spadající pod Statutární město České Budějovice, má Docházku."

Ing. Jaroslav Škop IS

Více

Copyright 2020 Solitea, a.s.