Vema pro školy

Správa administrativních záležitostí školy, řízení její činnosti i komunikace s orgány veřejné správy nově „na výbornou“!

S Vemou pro svou školu získáte

Aktuální legislativa

Neustále měnící se legislativu v České republice pohlídá Vema za vás.

Bezchybné vedení ekonomiky školy

Snadné a bezchybné zpracování mezd a vedení ekonomiky školy

Pravidelná školení a komunita

Pravidelné semináře k novým verzím a možnost účasti na setkání uživatelů.

Specializované uživatelské sestavy

Řada specializovaných výstupů, které musí školy zasílat svým nadřízeným orgánům.

Vsaďte na renomovaný systém

Mezi českými a slovenskými školskými zařízeními je informační systém Vema velmi populární, neboť pokrývá celou oblast řízení ekonomiky školy. Z průzkumu vyplývá, že 19 z 20 škol je s Vemou nadmíru spokojeno.

Základní vlastnosti Vemy pro školy

Speciální úpravy systému pro školská zařízení

Výkazy pro ÚIV, kompletní zpracování všech účetních výkazů včetně PAP, výkaz výnosů a nákladů dle rozpočtové skladby, komunikace s CSÚIS přímo i přes zřizovatele, možnost vícezdrojového financování

Zpracování mezd a platů

Vždy v souladu s aktuální legislativou, bez obav z výsledků kontrol a auditů

Elektronické výstupy převodních příkazů

Podpora elektronické komunikace s ČNB i všemi komerčními bankami v ČR.

Automatické opravy mezd do minulosti

Pokud výpočet mzdy není správně, máte možnost opravy až 12 měsíců zpětně.

Automatický výpočet srážek ze mzdy

Srážky ze mzdy v jejich úplné škále, přednostní a nepřednostní pohledávky vždy ve správném pořadí.

Portál zaměstnance

Možnost zaměstnanců jednoduchého a bezpečného přístupu např. k výplatnímu lístku, personálním dokumentům a potvrzením.

Bezpečné a jednoduché předávání podkladů

Možnost využití nástroje pro bezpečnou výměnu dat a dokumentů.

Průvodci pro elektronickou komunikaci s úřady

Průvodce pro všechna elektronická podání vůči institucím, jako jsou zdravotní pojišťovny, ČSSZ, ÚP, FÚ, atd.

Čeho si školy na Vemě nejvíce cení? Zeptali jsme se 20 škol.

„Systém Vema je spolehlivý a používá ho i mnoho škol okolo nás a považují ho za jeden z nejlepších. Pokud do něj vše zadáte správně, pracuje automaticky za vás. Vytvoří všechno (včetně sestav) a je přehledný. A když chodí kontroly z ministerstva a vidí, že máme Vemu, tak hned ví, že to bude vše v pořádku a správně.”

Pardubice

„Velmi oceňuji, jak mi Vema usnadňuje proces práce s výkazy pro krajové úřady typu P1-04 a P2-04. Umožňuje mi efektivnější zpracování těchto výkazů a zlepšuje celkovou plynulost a přesnost této administrativní povinnosti.”

Jihlava

„Vema mi ulehčuje život – je chytřejší než já, spoléhám se na ni ze 150 %. Výpočty, zejména co se týče dovolených nebo mateřské, jsou teď mnohem jednodušší. Už nemusím nic ručně přepočítávat. Úvazky a dovolené, když jsou dobře nastavené, fungují automaticky.”

Havířov

Proč zvolit Vemu?

Inovace

Jsme průkopníky v oblasti českých personálních systémů. Využíváme moderní technologie a analytické nástroje, abychom přinášeli účinná řešení.

Personalizace

Každá organizace je jedinečná. Naše řešení a služby jsou plně přizpůsobeny vašim specifickým potřebám a cílům, abyste dosahovali nejlepších výsledků.

Zkušenost

S více než 30letou zkušeností v oblasti vývoje personálního systému jsme si vytvořili silnou reputaci a spolupracujeme s řadou úspěšných organizací. 

Kvalita

Naše práce je založena na kvalitě a profesionalitě. Držíme se svých standardů, a Vy tak dosahujete dlouhodobého úspěchu.

„Vema je systém, díky kterému budete snadno evidovat a spravovat osobní údaje o zaměstnancích i uchazečích o dané pracovní místo, sledovat jejich pracovní zařazení, poskytovat podklady pro jejich hodnocení a případné další vzdělávání.  Zvládnete snadno zaznamenávat docházku i pracovní cesty a celkově plánovat pracovní místa včetně kvalifikačních předpokladů. Usnadní se i vytváření plánu rozvoje školy a sledování jeho realizace včetně komunikace s portálem veřejné správy.”  

Beata Dusilová
Obchodní manažerka

Co společně s Vemou školy častokrát využívají?

EKOS

Ekonomický systém, který poskytuje řadu funkcí pro účetnictví, fakturaci a evidenci skladových zásob, což umožňuje školám lépe sledovat a plánovat finanční zdroje. Zvyšuje transparentnost financí a usnadňuje strategické rozhodování pro optimální využití rozpočtu.

VEMA AKADEMIE

E-learnigový portál, kde je na jednom místě k dispozici až 250 on-line kurzů/školení o efektivní práci s Vemou (či s jejími moduly) a o legislativních novinkách. Jedná se o snadný zdroj informací, jak využívat Vemu opravdu na maximum a bez ztráty drahocenného času.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci?

Rozhodněte se sami, zda je Váš aktuální mzdový a personální systém chvalitebný, dostatečný nebo zcela nedostatečný. Nezávazně se nám ozvěte, rádi s Vámi probereme, co pro Vás Vema může udělat, aby váš systém fungoval „na výbornou“.

Beata Dusilová

Obchodní manažer

info@vema.cz
+420 530 500 000

Zákazická linka
vema@vema.cz
+420 530 500 500

Seyfor, a. s.
Okružní 871/3a
638 00 Brno
Česká republika

IČ: 01572377
DIČ: CZ01572377

Spisová značka B 7072 vedená u Krajského soudu v Brně

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služby Google.

Nepropásněte příležitost
dozvědět se, co se u nás děje.

© Copyright 2023 Seyfor, a. s.