Přihlásit

O společnosti

O společnosti Solitea

Vznikli jsme spojením předních IT firem rozprostřených po sedmi evropských zemích. Můžeme proto nabídnout bohaté zkušenosti a dostatečné kapacity pro zlepšení vašeho IT.

 

Šetříme lidem čas, zvyšujeme firemní kapacity a zjednodušujeme procesy. Vyvíjíme software, který pomáhá živnostníkům, firmám, korporacím a veřejným institucím. Malí i velcí díky nám pak zvládají lépe povinnosti spojené s legislativou a každodenní pracovní agendou.

O divizi Mzdové a personální systémy

Více než 30 let se věnujeme vývoji mzdového a personálního systému Solitea Vema. Specializace a detailní znalost problematiky, nasbírané více jak stovkou odborníků, umožňují vytvářet řešení, která se pro tisíce zákazníků staly nepostradatelnými.

Naši zákazníci dlouhodobě oceňují rychlou reakci na změny v legislativě a jejich okamžité zapracování do našich aplikací.

Stejně tak si vaší komplexnosti našeho systému, který co do rozsahu funkčnosti umí pokrýt úplnou šíři personálních procesů většiny subjektů.

Nabízíme také doplňkové produkty a služby, jako je provoz mzdového a personálního systému v cloudu, služba externího zpracování (outsourcingu) mezd, elektronický docházkový systém nebo ekonomický informační systém pro příspěvkové, rozpočtové a neziskové organizace.

Úspěšná spolupráce musí být vždy postavena na otevřené komunikaci se zákazníkem. Zásadní je pro nás respekt k individualitě zákazníka a vstřícnost při řešení nejasností. Nesmíříme se s ničím, co by zavánělo průměrností. Uvažujeme koncepčně. Vyvíjíme nové technologie, které vám dodají náskok před konkurencí.

Ke stažení

Výroční zpráva 2020

Výroční zpráva 2019

Výroční zpráva 2018

Nepropásněte příležitost
dozvědět se, co se u nás děje.

Copyright 2022 Solitea, a.s.