Zákaznický web a báze znalostí

Nástroj pro nejrychlejší přístup přes internet k informacím

Hlavní komunikační branou a zdrojem informací je pro naše zákazníky specializovaný portál Zákaznický web. Vstup do něj je přes stejnojmennou nabídku v pravém horním rohu Firemního webu. Jeho prostřednictvím můžete zadávat svoje dotazy a požadavky směřované na konzultanty. Zde si můžete objednat všechny produkty, přihlašovat se na akce Vema, jako jsou školení, semináře, setkání uživatelů, najdete zde přehled aktualit, vstup do Báze znalostí, nejrůznější dokumenty ke stažení atd. Je to to správné místo pro správu vlastního účtu a aktualizaci evidovaných kontaktů na pracovníky organizace.

Báze znalostí Vema obsahuje především informace o produktech Vema, návody, postupy, popisy známých problémů, chyb a jejich řešení. Obsah Báze znalostí neustále aktualizujeme a doplňujeme. Chceme, abyste tady jako naši zákazníci nalezli všechny potřebné informace nonstop 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aniž byste museli zvednout telefon.

Napište si o cenovou nabídku

Beata Dusilová

Obchodní manažer

info@vema.cz
+420 530 500 000

Zákazická linka
vema@vema.cz
+420 530 500 500

Seyfor, a. s.
Okružní 871/3a
638 00 Brno
Česká republika

IČ: 01572377
DIČ: CZ01572377

Spisová značka B 7072 vedená u Krajského soudu v Brně

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky používání služby Google.

Nepropásněte příležitost
dozvědět se, co se u nás děje.

© Copyright 2023 Seyfor, a. s.