Pozvánka na konferenci ISSS 2016 v Hradci Králové

23. 03. 2016

Zveme Vás na 19. ročník renomované konference Internet ve státní správě a samosprávě 2016, která se letos uskuteční ve dnech 4. – 5. dubna 2016 v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Konference je zaměřená na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti. Jak se již stalo pravidlem, doprovodí ji také další ročník visegrádské konference V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society).
Ani tentokrát nebude Vema chybět, najdete nás tradičně na stánku č. 19.

V posledních letech se na akci pravidelně registruje více než 2300 hostů, během dvoudenního programu se odehraje zhruba 200 přednášek a diskusí a ve výstavní části se představí přes stovku dodavatelů technologií a služeb.
Akce se každoročně koná pod oficiální záštitou premiéra, ministra vnitra, několika dalších ministrů a Asociace krajů ČR, visegrádské setkání obvykle zaštiťuje místopředseda Senátu Parlamentu ČR. Mezi aktivními účastníky se vedle stovek zástupců veřejné správy, odborníků i zástupců dodavatelů technologií a služeb objeví i řada vrcholných politiků, náměstků ministerstev, hejtmanů, primátorů, šéfů státních organizací, zástupců obou komor Parlamentu ČR i desítky zahraničních návštěvníků. Mezi nimi nebudou chybět hosté z Bruselu, delegace členských zemí Visegrádské čtyřky a řada dalších osobností.

Více o konferenci se dozvíte zde.

Pozvánka na konferenci ISSS 2016


zpět na výpis aktualit