Vema partnerem nového vydání "bible HR"

04. 08. 2015

Vema se stala partnerem vydání Armstrongova světového bestselleru, který představuje moderní postupy v oblasti řízení lidských zdrojů.

„Pokud by nějaká kniha měla být vyhlášena standardem pro personalisty, tak právě tato. Pokrývá vše, co by se personalistům mohlo hodit.“ – Personnel Today.

Michael Armstrong, který je světově uznávanou kapacitou v oblasti řízení lidských zdrojů, připravil knihu Řízení lidských zdrojů: Moderní pojetí a postupy společně se Stephenem Taylorem s cílem ukázat, jak může řízení lidských zdrojů přispívat k úspěšnosti různých organizací od výrobních podniků přes obchodní společnosti až po veřejné instituce. Přitom vycházejí z výsledků mnoha výzkumných projektů, které se zabývaly dopady rozmanitých strategií, politik a postupů v řízení lidských zdrojů na jednotlivce, týmy i organizace, a tyto dopady demonstrují s využitím řady případových studií z prostředí mnoha významných a úspěšných organizací. Na 928 stranách se setkáte se všemi činnostmi personalistů a manažerů v oblasti řízení lidských zdrojů.

Objednávat můžete již dnes na stránkách nakladatelství Grada.zpět na výpis aktualit