Výroční konference 2015

25. 02. 2015

Výroční konference 2015V pátek 20. února se sešli všichni pracovníci Vema na brněnském výstavišti, aby si vyslechli zhodnocení uplynulého roku 2014 a výhledy do budoucna z úst těch nejpovolanějších.

Martin Cígler, předseda našeho IT holdingu Solitea, nám v úvodu představil novinky a vize. Skupinu Solitea aktuálně tvoří 7 IT společností ze tří zemí, což je dohromady přes 400 motivovaných zaměstnanců. Vema je v rámci skupiny především nositelem know-how v oblasti řízení lidských zdrojů, dodavatelem HR řešení a také ERP specializovaného na rozpočtové a příspěvkové organizace.

Dobré zprávy pro naše zákazníky zmínil Michal Máčel, ředitel společnosti Vema. Připravujeme komplexní online dokumentaci k našim aplikacím, díky které se snáze dostanete ke všem potřebným informacím. Nadále pro vás budeme vylepšovat i vzhled a obsah - aby pro vás naše produkty byly příjemné a snadno ovladatelné.

Jaroslav Šmarda, ředitel divize obchodně-provozní, zhodnotil ekonomické a obchodní výsledky. S potěšením konstatoval, že jsme si vedli lépe než v předchozím roce. Získali jsme 80 nových zákazníků, z nichž k nejvýznamnějším patří Teplárna Strakonice, Nemocnice Kadaň a ČEZ Energetické produkty Hostivice, ze Slovenska pak například Loomis SK Bratislava. K letošnímu roku máme evidováno již 550 společností, které používají naše moderní cloudové řešení.


zpět na výpis aktualit