Konzultant/ka HR - Ostrava

12. 07. 2018

Pro naši pobočku v Ostravě hledáme kolegyni/kolegu do týmu konzultantů HR, kteří zajišťují konzultace a implementace HR aplikací pro oblast personalistiky, zpracování mezd, docházky apod.

Náplň práce

  • post-implementační péče o klienty,
  • poskytování konzultací k našim produktům,
  • podílení se na zajištění provozu Centra služeb (střídavý režim s ostatními kolegy),
  • realizace implementací jednoduchých projektů (analýzy, konzultace, návrhy na realizaci zavedení HR aplikací Vema),
  • školení zákazníků a prezentace.

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického nebo ekonomickému směru,
  • praxe 3 roky v oboru zpracování HR výhodou,
  • pokročilé znalosti OS Windows, MS Office,
  • všeobecná orientace ve mzdové a personální legislativě,
  • znalost systému Vema výhodou.

Osobnostní předpoklady

  • důslednost a odpovědnost
  • pracovní nasazení a samostatnost
  • pečlivost a tvůrčí přístup
  • bezproblémová komunikace
  • vstřícnost a ochota.

Nabízíme

  • stabilitu zavedené firmy,
  • zajímavou a samostatnou práci s možností seberealizace,
  • osobní a profesní růst, podpora vzdělávání,
  • příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké výhody (příspěvky na stravování, jazykové vzdělání, rodinné sportování, …),
  • pružná pracovní doba, sickday, možnost práce z domu, 5 týdnů dovolené,
  • odpovídající mzdové podmínky.

Termín nástupu

  • možný ihned, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám strukturovaný profesní životopis doplněný o krátký motivační dopis na e-mailovou adresu personal@vema.cz s uvedením pozice v předmětu e-mailu.

K odpovědi připojte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:

Zasláním odpovědi na tento inzerát dávám v souladu s ustanovením Zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění společnosti, Vema, a. s., IČ 26226511, souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro personální účely společnosti v rozsahu uvedeném v mé odpovědi, včetně všech příloh.

Údaje jsou náležitě chráněny ve smyslu §13 tohoto zákona. Souhlas je platný až do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.