Jan Tomíšek
předseda představenstva

Svou kariéru začal na dnešní Fakultě informatiky brněnského VUT, kde se jako odborný asistent specializoval na databázové systémy. V té době s kolegy aktivně vyvíjel a implementoval ekonomický IS. V roce 1995 společně s VEMA počítače a projektování založil dceřinou společnost Vema Computers & Systems. Po sloučení aktivit obou společností se stal ředitelem Divize služby nově vzniklé Vema, a. s. Od roku 2016 přijal funkci ředitele společnosti Vema, a. s. Je duchovním otcem řešení Vema V4 Cloud.
Mezi jeho záliby patří moderní elektronika, rád jezdí na kole a v zimě si užívá jízdu na snowboardu.

Michal Rybovič
místopředseda představenstva

Zkušenosti s řízením společností nabírá od roku 2007, kdy se v rámci J&T zaměřil na oblast Mergers and Acquistions (M&A), jak pro skupinu, tak pro její klienty. Kromě transakcí v telekomunikacích, strojírenství, médiích a IT se věnoval i následnému řízení. Roku 2012 se spojil s Martinem Cíglerem a společně vytvořili vizi silného a moderního holdingu, kterou začali brzy realizovat. Je rovněž místopředsedou představenstva holdingu Solitea. Baví ho sport, cestování a private equity investování.

Martin Cígler
člen představenstva

Kariéru začal jako softwarový vývojář ve Výzkumném ústavu veterinárního lékařství. Zkraje roku 1990 založil společnost Cígler Software a během pár let z firmy vybudoval jednoho z lídrů českého a slovenského trhu účetních a informačních systémů. Je také předsedou představenstva holdingu Solitea.
Zajímá se o moderní technologie, což potvrzuje ocenění česká IT osobnost roku 2007. Dnes předává zkušenosti mladší generaci v akcelerátorech, koučuje několik startupů a vlastní developerskou společnost. Miluje divočinu a daleké cesty.