Podnikový informační systém Vema nabízí řešení pro podporu řízení jakékoliv organizace zabývající se výrobou, obchodem nebo poskytováním služeb. Nezáleží na tom, jakou má podnik právní subjektivitu, na jaký druh podnikání je zaměřen, má-li či nemá dceřiné společnosti nebo pobočky, jaký má roční obrat, ani jaká je její velikost a struktura.

Naše řešení vychází z potřeb každé konkrétní společnosti. Informační systém můžete dle potřeby modulárně rozšiřovat tak, jak to bude vyžadovat růst Vaší organizace.

Oblast lidských zdrojů řešíme komplexně. Díky aplikacím podnikového informačního systému HR Vema zvládnete hravě všechny běžné činnosti spojené s péčí o zaměstnance, jako jsou výběrová řízení, evidence zaměstnanců, jejich vzdělávání a hodnocení, zpracování mezd, docházkový systém, plánování dovolené a pracovních cest, organizační změny, správu kompetencí, talent management.

Reference v oblasti podnikatelských subjektů

Ing. Jan Albrecht, finanční ředitel společnosti KVK Holding a.s.

„Nasazením řešení Vema jsme získali příležitost zavést standardní postupy a výrazně snížit pracnost procesů zpracování mezd a personalistiky.”

Ing. Tomáš Kroupa, Ph.D., vedoucí odboru personálního, Veletrhy Brno

„Velkou přidanou hodnotu spatřujeme v tom, že zaměstnanci i manažeři mají možnost přistupovat k personálním datům prostřednictvím portálu."

Tomáš Kvasil, HR konzultant, ČSOB Pojišťovna, a. s. 

„Vema je pro nás již bezmála deset let synonymem spolehlivého vozu střední třídy s docela hospodárným provozem."

Ing. Vilém Janisch, AVG

"Od roku 2007 pracujeme s aplikacemi Vema v oblasti mezd a HR, se spolehlivými službami jsme spokojeni. Oceňuji poskytovaný servis, důležitá je pro nás zejména podpora uživatelů."

Akciová společnost KRÁLOVOPOLSKÁ, a. s.

Od roku 2005 vsadila Královopolská na personální informační systém Vema.

KS Kolbenschmidt Czech Republic

„Systém Vema využívá naše společnost již od počátku 90. let. Pro Vemu nebyl problém ani připravit přenos dat z modulu PAM do Business intelligence, kde jsou data efektivním způsobem zpracovatelná."

Řešení pro: