Plánování a evidence výkonů

Více
Plánování a evidence výkonů

Pomůže vám s výpočtem výkonové odměny, například podle počtu prodaných či vyrobených kusů.

Výhody produktu

Portálová aplikace

přístup přes webový prohlížeč

Přizpůsobí se potřebám uživatelů

přepočet výkonů na odměny, schvalování výkonů

Sledování výkonů na zakázky

s exportem do mezd a vazbou na zaúčtování

Uživatelsky definované ukazatele

odměny, bonusy, benefity, fyzické výkony, odpracovaná doba, nepřítomnost

Co aplikace umí

Plánování a evidence výkonů umožňuje evidovat pracovní výkony zaměstnanců ve stanoveném období, a to podle potřeby jak plánované výkony, tak ty skutečně provedené.

Kromě fyzických výkonů, sloužících pro výpočet úkolové mzdy nebo pro výkonnostní složku mzdy, umí aplikace evidovat i bonusy, benefity a různé další ukazatele.

Portálová aplikace

Plánování a evidence výkonů je portálová aplikace, s kterou oprávnění pracovníci pracují prostřednictvím webového prohlížeče. Aplikace umožňuje zpracování dat po etapách, přičemž základní etapy pro Plánování a evidenci výkonů jsou Plán, Skutečnost, Skutečnost po korekci. Systém dovoluje využívat jen část z nich.

Portálová aplikace spolupracuje s aplikací pro Plánování směn, ale lze ji používat i samostatně.

Výkony eviduje podle intervalu nebo doby trvání, dále podle

Výkony můžete plánovat jak pro jednotlivé pracovníky v určité roli, tak i pro větší celky (role v týmu, útvary) a evidovat je lze v řádu hodin a minut, ale také dnůdelších časových úseků. Zpracování probíhá po etapách, obvykle v jedné etapě zadáte plán (eventuálně rozpočet) a v další pak jeho plnění (eventuálně čerpání).

Speciální funkce umožňuje transformaci skutečně provedených výkonů na odměny do předzpracování mezd a jejich následný import do aplikace Mzdy.

pracoviště, hospodářské činnosti, či zakázky, nebo pomocí uživatelsky definovaných jednotek, jako je například objem tržeb, počet prodaných výrobků, počet uzavřených úvěrů nebo i pozdní příchody, spokojenost zákazníka, hodnocení vedoucím apod.

Spolupracuje s jinými aplikacemi

Plánování a evidence výkonů je propojené i s dalšími aplikacemi – především s docházkovým a mzdovým systémem a se systémy pro plánování dovolené. To usnadňuje práci mzdové účetní, která si jednoduše přetáhne data do Mezd a nemusí nic zadávat ručně.

Napište nám

Chcete se zeptat na vlastnosti softwaru?
Zajímají Vás funkcionality a možnosti rozšíření? Neváhejte nás kontaktovat.

Nebo volejte, rádi vám odpovíme na vaše dotazy: +420 530 500 500

Copyright 2019 Vema.cz