MENU Zavřít

Připravujeme pro vás modul zdarma. Potvrzení zaměstnavatele na cestu do místa výkonu práce.

  • 3. 3. 2021
V reakci na aktuální opatření jsme se rozhodli vytvořit modul, který pomůže s vydáváním potvrzení zaměstnancům na cesty do místa výkonu práce. Více infromací najdete v krátkém článku

Modul obsahuje sestavu „Potvrzení zaměstnavatele na cesty do místa výkonu práce“, kterým má zaměstnanec povinnost se prokázat při cestě do zaměstnání mimo okres v době mimořádných opatření vlády při epidemii COVID19.

 

Naší snahou je zjednodušit agendu spojenou s vydáváním potvrzení. První varianta použití bude hromadné generování potvrzení skupině zaměstnanců.

Druhou možností je individuální generování zaměstnancem na Vema portále .

V obou případech se do potvrzení automaticky vyplní veškeré potřebné náležitosti, jakými jsou základní údaje o zaměstnanci, místo výkonu práce, délka platnosti potvrzení a datum jeho vydání.

Do potvrzení se pak doplní i razítko a podpis, které stačí jednou vložit do systému a obojí pak bude automaticky umísťováno na každé potvrzení.

Modul bude zdarma jako naše drobná pomoc členům mzdových a personálních oddělení. Věříme, že hotovo budeme mít během dnešního odpoledne.  O jeho distribuci vás budeme ihned informovat. Sledujte kanál Vema zpráv přímo v aplikaci, případně naše profily na sociálních sítích FacebookLinkedin.

 

 

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte informace o HR novinkách včas.

Podobné
články

Systém Vema vám přináší Seyfor