MENU Zavřít

Vema přináší rychlé vystavení potvrzení firemního testu na covid-19

  • 3. 5. 2021
Dnešním dnem se otvírají kadeřnictví, manikúry, pedikúry, masáže, kosmetické služby a služby péče o zvířata. Podmínkou návštěvy je negativní covid test. Jednou z možností, jak se zaměstnanec může prokázat, je potvrzení vystavené zaměstnavatelem.

Vema reaguje na aktuální rozvolňování pandemických opatření, aby vám usnadnila život a ušetřila čas. Již dříve provedené úpravy personálního systému Vema umožňují evidovat interně provedené antigenní testy v souboru Lékařských prohlídek. Nově najdete v uživatelských sestavách sestavu s potvrzením o zaměstnavatelem provedeném antigenním testu. Vytištěný doklad o provedeném testu slouží jako potvrzení pro každého zaměstnance, který byl v posledních sedmi dnech testován. Na Vema portálu je doklad dostupný jak zaměstnanci, tak i vedoucím pracovníkům. Zaměstnanec s přístupem na Portál si potřebný doklad může stáhnout či vytisknout jak v práci, tak z pohodlí domova.

Novou uživatelskou sestavu jednoduše doinstalujete do Personalistiky pomocí balíčku HS0120, který je dostupný všem uživatelům Personalistiky a je zdarma.

Přihlaste se k odběru newsletteru a získávejte informace o HR novinkách včas.

Podobné
články